Fitprint Bez kategorii,Bez kategorii,mazowsze,ostrołęka,sportowy Puchary, medale, statuetki. TROFEA SPORTOWE!

Puchary, medale, statuetki. TROFEA SPORTOWE!

Puchary – nie od dziś wiadomo, że każdy uprawiający sport pragnie zdobywać trofea i święcić triumfy po wygranych zawodach. Aby tak mogło być ktoś musi te nagrody dostarczyć i właśnie w tym momencie pojawia się firma Fitprint!

Jesteśmy dystrybutorem pucharów z siedzibą w powiecie ostrołęckim w województwie mazowieckim, a konkretnie w Ostrołęce. To właśnie tu na Bernardyńskiej 7a przygotowujemy Wasze spersonalizowane trofea, które trafiają bezpośrednio do najwytrwalszych i najbardziej spragnionych zwycięstw sportowców.

Co nas wyróżnia wśród innych dystrybutorów?

Niskie ceny, rzetelność, terminowość i kontakt z klientem. Wielu zadowolonych klientów potwierdza, że te cechy są najważniejszymi jeśli chodzi o współpracę z naszą firmą. Zaangażowanie w każdy projekt niezależnie wielkości zlecenia.

Puchary, które oferujemy są najwyższej jakości i w przystępnych cenach, a duży wybór pozwala, że każdy znajdzie zestaw dla siebie.

Linie ekskluzywne dla najbardziej wymagających klientów. Trofea, które zachwycają mimo swojej ceny motywują jeszcze bardziej do tego żeby dać z siebie wszystko i zwyciężyć zawody. w tej linii są to głównie puchary metalowe, szklane czy metalowe z niewielką ilością plastikowych wstawek z połączeniem marmurowych bądź plastikowych podstawek o dużej wadze.

Linie standard to nagrody w średniej wysokości cenach. Idealne kiedy trzeba zorganizować zawody, a budżet jest ograniczony. Mieszanki plastiku metalu i marmuru charakteryzują tę linię. Waga tych pucharów jest odpowiednio dobrana do wielkości.

Linie ekonomiczne idealnie sprawdzają się kiedy budżet na trofea jest bardzo niewielki i organizator musi tylko symbolicznie nagrodzić zawodników. Typowe dla tej linii są duże ilości plastikowych elementów, niewielka waga, gdzie głównym odważnikiem zwykle jest podstawa

Grawer, tabliczki, znakowanie?

Tabliczki do pucharów robimy na miejscu w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Ostrołęce przy ul. Bernardyńskiej 7a. Posiadamy własny park maszynowy co znacznie skraca czas realizacji zleceń i pomaga w pracy z klientem. Dzięki temu możemy podejść indywidualnie do każdego klienta i realizując idealne dla niego projekty.

Tabliczki na puchary wykonujemy głównie techniką sublimacji na grubej blaszce. Kolorowe blaszki, na których oprócz tekstu możemy zamieścić każdą grafikę. Do wyboru mamy trzy kolory blaszek:

-złotą – klasyczna blaszka idealnie nadająca się pod blaszki zawierające sam tekst.
-srebrną – na tego koloru podłożu świetnie wyglądają różnego rodzaju kolorowe loga, nadając ekskluzywności naszym grawerkom.
-białą – biała kartka papieru – tak najłatwiej określić pracę z białą blachą. Jesteśmy w stanie wysublimować na niej wszystko. Najlepszy wybór kiedy chcemy, aby zawartość blaszki miała wiele kolorów lub kiedy chcemy aby w całości pokrywała ją grafika.

Nasze realizacje

puchary medale statuetki kolarstwo moja ostroleka
(zdjęcie: www.moja-ostroleka.pl)

Co dalej?

Teraz kiedy zapoznałeś się po krótce z tym co możemy Ci zaoferować w dziedzinie trofeów, serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych katalogów i kontaktu. Pomożemy Ci w doborze idealnych nagród.

47 thoughts on “Puchary, medale, statuetki. TROFEA SPORTOWE!”

 1. I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

 2. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 3. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 4. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 5. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 6. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 7. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 8. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 9. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 10. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 11. I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 12. The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you.

 13. Do you mind if I quote a couple of your articles as long asI provide credit and sources back to your website?My blog site is in the very same niche as yours and my users would certainly benefit from some of the information you present here.Please let me know if this okay with you. Thanks!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *